Jäseneksi Pelson metsästysseuraan

Jos haet seuraan uutena jäsenenä, jäsenhakemuslomake käsitellään seuran johtokunnassa ennen seuran varsinaista kokousta. Ennen seuraan hyväksymistä johtokunta esittelee jäsenhakemuksen varsinaiselle kokoukselle. Tämän jälkeen johtokunta hyväksyy tai hylkää jäsenhakemuksen. Jäsenyydelle voidaan myös määrätä koeaika.

Lomakkeella voit myös päivittää jäsentietosi seuran jäsenrekisteriin. Päivityksellä seuran sihteeri lisää sinut seuran palveluihin. Tunnuksien luomisessa ja lisäämisessä palveluihin käytetään annettuja tietoja . Sähköpostiisi tulee vahvistusviestejä, joiden ohjeita seuraamalla saat palvelut käyttöösi.

Palvelut joihin tietojasi käytetään:

Rekisteritietojen käytöstä voit lukea rekisteriselosteesta.


Jäsenhakemuslomake

  Haluan tehdä jäsenhakemuksen/päivittää tietoni

  Etunimi (pakollinen)

  Sukunimi (pakollinen)

  Lähiosoite (pakollinen)

  Postinumero (pakollinen)

  Postitoimipaikka (pakollinen)

  Puhelinnumero (pakollinen)

  Email (pakollinen)

  Syntymäaika pp.kk.vvvv (pakollinen)

  Metsästäjänumero (pakollinen)

  Jäsenenä metsästäjänumero lisätään oma.riista.fi palveluun.

  Haluan, että jäsenenä minulle luodaan tunnukset seuran kotisivuille

  Haluan, että jäsenenä tietoni lisätään Reviiri.org järjestelmään

  Hyväksyn, että lomakkeella antamiani tietoja voidaan käyttää seuran rekisteriselosteen mukaisesti

  Vapaa viesti (valinnainen)